Battaniye / Yorgan Yıkama Hizmetimiz

Battaniye / Yorgan Yıkama Hizmetimiz


Battaniye yıkama artık dert değil. Bırakın battaniyelerinixi  biz yıkayalım. Fabrikamızda bunun için bulunan 20 kğ makinalarımız da yüzde yüz temizlenmiş ve bakterilerden arınmış olarak evinize teslim edelim.

Halı Yıkama olarak hijyenden taviz vermeyen firmamız, Battaniye Yıkama hizmeti vermektedir. Battaniyeler bilindiği gibi cildimizle, vucüdumuzla temas eden, sıklıkla kullandığımız eşyalarımızdır, dolayısıyla hijyen en önemli faktör olmaktadır.

Hijyen bir ortamda yıkanması ve kurutulması gerekmektedir. Bahsettiğimiz Battaniye, elyaf yorganlar, yün yorganlar, pamuklu yorganlar ve saten yorganlarınız özel olarak bu iş için üretilmiş makineler ile yıkanmaktadır.

Battaniye ve Yorgan türevlerine kullandığımız yıkama şampuanları tamamen bitkisel olup sadece yorgan ve battaniyeler türleri içindir. Battaniyelere şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması için yumuşatıcı uygulanmaktadır.

Battaniye yıkandıktan sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulmaktadır ve son işlem olan paketleme işleminden hemen sonra sizlere ücretsiz servisimiz ile teslimatı yapılmaktadır.

Battaniye Yıkama Başta Hijyen ve Uzmanlık Gerektirir, Firmamızdan Bilgi Almadan Battaniye ve Yorganlarınızı Yıkatmayınız…

 

 

 

Sponsor Reklam
http://www.klasor.online

Son Blog Paylasimlarimiz

Halı Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Halı Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?


Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?


Sponsor Reklam
http://www.interaktifhizmetler.com
Sponsor Reklam
http://www.pazarciyiz.com