Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?


Öncelikle tecrubeli ve halı yıkamada bilgili elemanlarla calışıyoruz. Halılarınız ne şartlarda nasıl yıkanıyor hiç merak ettiniz mi? sıcak bir kahve eşliğinde halılarınıza uygulanan işlemleri görmeniz için sizi bol oksijenli iş yerimize bekliyoruz.

Halı yıkama işinde oto yıkama ekipmanları kullanmıyoruz, halılarınızı hijyenik bir ortamda halı yıkama için geliştirilmiş otomatik yıkama ve sıkma makinaları kullanıyoruz.

Farklı müşterilere ait halılar aynı anda ve aynı yerde yıkamıyoruz(başka birisine ait halıdaki kir ve mikroplar bir diğerinin halısına bulaşmaması için) Oto yıkama servislerinde otomobil yıkanan yağlı ortamlarda halı yıkanmaktadır. Bunun yanında bazı firmalarda da aynı anda farklı kişilere ait halılar yere serilip üzerinde gezinilerek ve halıların kirlerinin bir birine karıştırılarak yıkandığı görülmektedir. Bu durum hoş olmamakla birlikte sağlık ve hijyen açısından kabul edilir bir durum değildir. Dolaysı ile halılar tek tek yıkanmalıdır.Biz buna cok dikkat ediyoruz.

Biz tamamen bitkisel özlü şampuan olan ERA111 şampuanını kullanıyoruz.Halı temizliğinde mutlaka içeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan BİTKİSEL ÖZLÜ halı şampuanları kullanılmalı,klor ve deterjan gibi aktif maddeler kullanılmamalıdır.

Her halıyı iplik yapısı, dokuma tekniği, kullanılan boya cinsi göz önünde bulundurularak gerekli yıkama tekniği kullanılarak yıkıyoruz.

Profesyonel anlamda temizlenen halılarınızı mutlaka dezenfekte ediyoruz.

Yıkanan halılarınızı mutlaka güneş ışıgına tabi tutuyoruz (hava şartları uygunsa). Araştırmalara göre bazı mayk ve bakteriler ancak güneş ışığında ölmektedir.

Temizliği biten halılar nakliye anında tozlanmaya karşı mutlaka ambalajlayıp teslim ediyoruz.

Kısaca Halılarınızı sağlıklı bir yaşam için güvenli ellere teslim ediyorsunuz.

Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Eğer halınızı 3 liradan aşağıya yıkatıyorsanız işin maliyetini düşüren unsurları ve halınızın nasıl yıkandığını sorun. Bu unsurlar mesela toz deterjan kullanılması ve otomatik makina kullanılmamasıdır, yani halınızı yere sererek el ile fırçalamak buda halınızın sadece yüzeysel olarak temizlenmesi demektir. Halının kiri özündedir. Biz 6 fırçalı makinayla halının özünü temizliyoruz.

Sponsor Reklam
http://www.klasor.online

Son Blog Paylasimlarimiz

Halı Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Halı Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?


Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?


Sponsor Reklam
http://www.interaktifhizmetler.com
Sponsor Reklam
http://www.pazarciyiz.com